Dijk van Dijk

toggler

Contact

We geloven in passie delen. Samen met andere vakgenoten vormen we graag visie op de wereld van Hydrangea’s.

Robin van Dijk - Meesterkweker

Get in touch

  • Dijk van Dijk bv
  • Hooflaan 17 , 2678 KM De Lier
Telefoon
+31 174 51 25 91
Mobiel
+31 6 44 32 20 87
Fax
+31 174 51 89 93
E-mail
info@dijkvandijk.nl
KvK
27220213
BTW
NL820648310B01

Nice to meet you

Wees welkom in ons ‘Hydrangea Wonderland’: neem gerust contact op met een van ons.

Robin van Dijk

Robin van Dijk

Algemeen directeur

“Continu samen op zoek naar verbeteringen en vernieuwingen om altijd tot de beste resultaten te komen.”

robin@dijkvandijk.nl06 - 44 32 20 87
Frank van der  Meer

Frank van der Meer

Verkoop & Marketing

“Elke dag samen groeien met de klant. Uiteindelijk willen we allemaal de consumenten blij maken met een prachtig product”

frank@dijkvandijk.nl06 - 51 75 99 61
Dijk van Dijk Geert de Ridder - Dijk van Dijk

Geert de Ridder

Financieel directeur

“Ik schep graag voorwaarden waardoor alles vloeiend kan verlopen”

geert@dijkvandijk.nl06 - 50 83 82 71
Leen van Dijk

Leen van Dijk

Meester Schatzoeker

“Het verbeteren en vernieuwen van het assortiment is een voorwaarde bij Dijk van Dijk.”

leen@dijkvandijk.nl06 - 20 24 30 26
Marc van Dijk

Marc van Dijk

Teeltspecialist

“Vanuit de passie en gedrevenheid van ons teeltteam slagen wij erin een kwalitatief hoogwaardige plant te kweken. Een plant wij ik trots op ben als teeltspecialist!”

marc@dijkvandijk.nl06 - 52 37 39 15
Pieter in 't Veld

Pieter in 't Veld

Hoofd Koelcellen

“Ik ben dagelijkst met veel liefde en een gemotiveerd team bezig om een topproduct neer te zetten.”

pieter@dijkvandijk.nl06 - 44 32 20 79
Bryan Koornneef

Bryan Koornneef

Stekspecialist

“Voor het bewortelen van stekken en opkweken van halfwas is de juiste drive nodig. Dit begint allemaal met interesse en aandacht voor het product om een gezond en sterk product te maken.”

youngplants@dijkvandijk.nl06 - 46 55 67 15
Ron Petterson

Ron Petterson

Operationeel Manager

“Kwaliteit begint bij de wortel en stopt als de behoefte is bevredigd, dit is waar ik me als operationeel manager hard voor maak.”

ron@dijkvandijk.nl06 - 46 15 56 16
Cindy van Dijk

Cindy van Dijk

Administratie

“Als duizendpoot heb ik de administratie van Dijk van Dijk graag op orde.”

cindy@dijkvandijk.nl06 - 14 64 98 40

Wilt u in contact komen?